Antigénové testovanie

Ako objednať

Antigénové testovanie

V snahe o čo najnižšiu  cenu samotného antigénového testovania na prítomnosť vírusu COVID – 19, nemáme stále „kamenné“ testovacie miesto. Antigénové testovanie ponúkame na princípe objednávky/objednávania, kde docestujeme priamo na miesto testovania podľa dohody.

Kapacita testovania v prípade väčších skupín testovaných osôb alebo podujatí  je cca 50 ľudí za 1 hodinu, pre 1 testovací tím.

Pre väčšie skupiny je ideálne mať pripravený buď priamo zoznam testovaných osôb alebo aspom odhadovaný približný počet osôb. Bližšie špecifikácie ako priestor, dátum , čas už doladíme v osobnej komunikácii.

Pre objednávku alebo otázky ohľadom antigénového testovania nás kontaktujte priamo na mail sestricka@sestricka-ados.sk alebo na telefónnom čísle
0948 908 001. V prípade mailu sa Vám ozveme do 24 hodín od prijatia správy.

Z organizačných dôvodov je nutné o testovanie požiadať dopredu v  časovom predstihu. Bližšie informácie nájdete v tabuľke č.2 , je to však min. 2 pracovne dni.

Antigénové testovanie tab. č.2 termín objednávok

Žiadateľ Čas potrebný na prípravu testovanie Poznámka
náš pacient a jedna doprevádzajúca osoba 2 pracovne dni objednanie testovania je najlepšie pri poslednej návšteve
verejnosť (minimálne 5 osôb) 2 pracovne dni iba okresy Čadca, Krásno nad Kysucou, Kysucké Nové Mesto, Makov-región Kysuce
firmy, školy, obce a menšie komunity 3-4 pracovne dni iba Žilinský kraj
hromadné podujatia 1-2 týždne Západoslovenský a Stredoslovenský kraj, ideálne mať pripravený zoznam testovaných osôb