Opatrovateľská služba

Ako objednať

Opatrovateľská služba

Pre samoplatcu:

Ak ste sa rozhodli pre našu spoločnosť, stačí nám zatelefonovať na kontaktné číslo 0948 908 001 alebo napísať na mail sestricka@sestricka-ados.sk.

Pred telefonickým kontaktom Vás (pre urýchlenie zápisu) poprosíme o naštudovanie formuláru/objednávky ktorý je nižšie , tento formulár vyplníme spoločne buď telefonicky alebo nám ho môžete, už vyplnený, poslať mailom.

Termín nástupu ošetrovateľky dohodneme podľa Vašich potrieb a našich aktuálnych možnosti. Treba rátať, že nástup opatrovateľky zväčša býva najskôr o  3 pracovné dni po uzavretí dohody.

Vyplnený formulár slúži aj ako podklad na cenovú ponuku a bez podpísanej zmluvy nie je záväzný pre žiadnu stranu.

Ako to funguje ďalej: po vyplnení formuláru/objednávky, Vám bude zaslaná alebo osobne doručená zmluva o opatrovaní a prvotná faktúra na dohodnutý čas opatrovania max. na 2 týždne dopredu.

V prípade ak s nami ukončíte spoluprácu bez vyčerpania všetkých hodín, suma za nevyčerpané hodiny Vám bude bezodkladne vrátená. Platba sa dá vykonať aj hotovostne pri podpise zmluvy voči príjmovému dokladu.

Ak niečo neviete alebo mate doplňujúce otázky kontaktujte nás na čísle 0948 908 001 alebo napísať na mail sestricka@sestricka-ados.sk.

Podmienky a ceny pre príjemcov dotácie či už z mesta, VUC, štátu alebo európskeho programu: na tejto možnosti aktuálne pracujeme a nové informácie zverejníme hneď ako to bude možné.